Intenzivní kurz angličtiny skrze rolové a simulační hry

Zúčastněte se intenzivního kurzu angličtiny skrze rolové a simulační hry, který proběhne na Pedagogické fakultě MU zve dnech 13. –16. září 2021. Kurz je určený pro účastníky s úrovní B1/B1+ a je zdarma.

8. 7. 2021

Milí studenti,

je Vaše angličtina na úrovni B1 nebo o trochu lepší a chcete si ji vylepšit ještě před začátkem podzimního semestru? Chcete se zlepšit v mluvení?

Nabízíme netradiční intenzivní kurz angličtiny skrze rolové a simulační hry - budete diskutovat, řešit s ostatními studenty zapeklité problémy a hledat řešení i ve zdánlivě neřešitelných situacích.

Chcete zjistit, jaké by to bylo řídit mezinárodní korporát v krizi? Toužíte se na jeden den stát mafiánem v New Yorku 20. let nebo se nebojíte vyrazit na expedici do Arktidy v 19. století? To Vám kurz splní a vyzkoušíte si i mnohem více :-) Vše samozřejmě v angličtině. S námi to dáte! Kurz bude založen na hrách na platformě Agama (www.agama.ped.muni.cz)

Kdy?

13. –16. září 2021. od 8:00 do max. 16:00 - záleží na počtu účastníků (4 dny – pondělí až čtvrtek).

Kde?

Na Pedagogické fakultě (místnost upřesníme)

Jazyková úroveň

B1/B1+ kurz není primárně určen pro účastníky, kteří jsou výrazně lepší než je udávaná úroveň kurzu nebo nesplňují alespoň úroveň B1. V případě pochybností mi napište.

Co za to?

Vy nic neplatíte.

Navíc máte možnost získat kredity – zapište si předmět AJ0417 Simulační a rolové hry v anglickém jazyce a splněním tohoto kurzu splníte i tento předmět.

Účastí souhlasíte se zapojením do výzkumu učení se cizímu jazyku (proběhne dotazníkové šetření, rozhovor a budeme analyzovat i videa z lekcí – budou pořízeny video i audio nahrávky). Vše je dále anonymizováno.

Jak se přihlásit?

Zapište si kurz AJ0417 Simulační a rolové hry v anglickém jazyce a dejte mi vědět na e-mail, že se chcete účastnit intenzivní zářijové varianty. Pište na:

435189@mail.muni.cz

Lze se kurzu účastnit i bez zapsání předmětu – zapsaní studenti však mají přednost.

Kdo?

Vy a lektor (Mgr. Ondřej Krahulec435189@mail.muni.cz) – v případě dotazů pište na uvedený e-mail.

Kurz proběhne, budou-li alespoň 4 zájemci. Bližší informace budou předány e-mailem týden před zahájením kurzu.