Peříčkový týden na PED MUNI: Společně jsme darovali 39 262 Kč!

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity se připojila do letošního 26. ročníku Pomozte dětem. Během Darovací snídaně a Peříčkového týdne se podařilo vybrat 39.262 Kč. Velké poděkování patří všem, kteří přispěli na pomoc znevýhodněným dětem.

6. 5. 2024 David Veverka

Bez popisku

Katedra speciální a inkluzivní pedagogiky se připojila nejen k podpoření padesáti vybraných projektů, mezi které bude vybraná částka rozdělena, ale i k širšímu obeznámení široké veřejnosti s pacientskou organizací Parent project, která se věnuje chlapcům se svalovou dystrofií Duchenne/Becker a dalšími vzácnými nervosvalovými onemocněními raného věku. Pedagogická fakulta s vybranou částkou 39 262 Kč patří mezi největší spojence projektu. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se do Peříčkového týdne zapojili.

Kromě tří dnů, kdy bylo možné přispět přímo ve vestibulu fakulty, se konala i Darovací snídaně. Společné setkání studujících, zaměstnanců i široké veřejnosti probíhalo celé dopoledne 26.3.2024 v Relaxační a konferenční místnosti. Jak probíhal Peříčkový týden na fakultě a zahajovací Darovací snídaně, které se zúčastnilo téměř padesát z Vás se můžete podívat níže v galerii.

Darovací snídaně s PED MUNI
Peříčkový týden na PED MUNI