Podporujeme podnikavost studujících: Přihlas se i ty!

Máš nápad na projekt, který chceš posunout a realizovat? Podívej se, jaké možnosti nabízí PED MUNI. Do 15. června 2024 máš možnost se přihlásit na Festival nápadů 2024: studující studujícím, který se společně s Dnem podnikavosti koná 13. listopadu 2024.

21. 5. 2024

V rámci Dne podnikavosti je na Pedagogické fakultě MU připraven bohatý program zaměřený na podnikavost ve vzdělávání. Součástí programu je panelová diskuse s odborníky a vyučujícími z praxe, workshopy a prezentace projektů podnikavých studentů a studentek během Festivalu nápadů: studující studujícím. Kompletní program zveřejníme brzy.

Výzva Festivalu nápadů 2024: studující studujícím

Máš nápad, který tě nadchl? Pracuješ na projektu a chceš ho představit světu? Hledáš podporu pro realizaci své inovativní myšlenky? Chceš zjistit, jestli tvůj nápad zaujme ostatní? Potom nesmíš chybět na Festivalu nápadů! Tento festival podporuje podnikavost studujících a vyvrcholí na Dni podnikavosti.

Kompletní informace najdeš na stránkách katedry pedagogiky