Sympozium sociální pedagogiky

Katedra sociální pedagogiky Vás zve na Sympozium Katedry sociální pedagogiky PdF MU, které se uskuteční 27. listopadu 2024. Poskytne prostor pro setkání lidí studujících i působících v oblasti sociální pedagogiky. Též jsou vítáni přátelé oboru a zájemci o příbuzná témata.

16. 10. 2024

Letošní téma je VÝCHOVA KE SVOBODĚ v 21.století aneb Sociální pedagogika a volný čas dětí staršího školního věku.

Sympozium opět poskytne prostor pro setkání lidí studujících i působících v oblasti sociální pedagogiky. Též jsou vítáni přátelé oboru a zájemci o příbuzná témata.

Realizujeme ho ale hlavně právě pro vás, abyste měli prostor se potkat s kolegy a kolegyněmi napříč celým studiem a všemi ročníky a s absolventy a s absolventkami, kteří již působí v praxi. No a samozřejmě se mít možnost potkat se i s námi, kteří vás doprovází při cestě studiem.

Čeká vás oficiální i neformální setkání.

Rádi bychom otevřeli témata: Identita dospívajících v 21. století; Sociální pedagogika mezi formálním a neformálním vzděláváním; Nízkoprahová zařízení a preventivní programy; Resilience dětí; Přechodové rituály; Spiritualita našeho prožívání; Education for Leisure; Závislosti, Digiděti; Vysoce citlivé děti; a další

Připojit se můžete na třech úrovních:

1. Účastnící – posluchači a diskutující
  2. Přispěvovatelé – příspěvky z oblasti dobré praxe a zkušeností, či nabídky konkrétní dílny
  3. Organizační výpomoc – na recepci, na focení, na catering (na samotné akci, či případně sami něco připravit (úpéct/uvařit/…) – zde i s drobným stipendijním oceněním.

Všechny své nabídky zasílejte emailem do 10.11. na adresu (strobachova@ped.muni.cz)

• téma, název a předpokládaný formát příspěvku.
  • organizační výpomoc – kde a co mohu / chci nabídnout

Vše podstatné naleznete zde Webové stránky