International School of Brno

Charakteristika školy

Cílem International School of Brno, mezinárodní anglické školy, je poskytovat předškolní, základní a středoškolské vzdělání v anglickém jazyce dětem z celého světa. ISB je členem Rady mezinárodních škol, vyučuje dle mezinárodně uznávaného vzdělávacího programu Cambridge International Programme. Mezinárodní anglická škola ISB je akreditována k udělování kvalifikací IGCSE a A Levels na středním stupni. Program pro děti české národnosti zajišťuje také soulad s českým vzdělávacím systémem.

Specifikum a jedinečnost školy

Výuka probíhá v AJ. Výborné materiální zajištění, nízké počty žáků ve třídách a kvalifikovaní vyučující – rodilí mluvčí zaručují vzdělání vysoké kvality. Individuální přístup, respekt a motivace každého žáka jsou v naší škole základními principy.

Hodnoty

Respekt – veškerý kontakt mezi žáky, studenty a zaměstnanci ISB je postaven na zásadách respektu a tolerance.
Pracovitost – jsme tu od toho, abychom studentům pomohli zjistit, jak se učit co nejefektivněji, samostatně, jak spolupracovat a dotahovat věci do konce.
Zábava – když proces učení není zajímavý a zábavný, spojený s emocemi a zážitky, jsou naučené vědomosti a dovednosti rychle zapomenuty.

Praxe určena pro

Učitelství MŠ, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, SŠ