Sportovní den pro děti

více zde

Sportovní den pro děti (JAMAATLETIKA 2020)
7.5.2020, Pedagogická fakulta MU, Poříčí 31

Přijďte si s námi zasportovat. Připravili jsme pro vás odpoledne plné zábavných sportovních aktivit pro děti, u kterých se rozhodně nudit nebudete.

Na akci se nemusíte přihlašovat a neplatíte žádný poplatek.

Místo:
Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Poříčí 31, Brno

Předběžný program:

◾️16:00 – 16:30
Sraz na atletickém hřišti na PdF MU (Poříčí 31)
Prezentace účastníků (dětí) a podání základních informací k průběhu odpoledne.
Volná chvilka pro seznámení s areálem a možnost individuálního využití sportovních pomůcek, které budou k dispozici.

◾️16:30 – 17:00
Oficiální zahájení Sportovního dne pro děti (JAMAATLETIKA 2020).
Představení jednotlivých stanovišť.
Společné rozcvičení.

◾️17:00 – 18:30
Plnění úkolů, které budou připraveny se studenty v rámci stanovišť.
Možnost vyzkoušení nesoutěžních doprovodných aktivit.

◾️18:30 – 19:00
Vyhodnocení jednotlivých účastníků a oficiální zakončení

Důležité informace:
V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do tělocvičny a přilehlých prostor (chodeb v suterénu) v budově Poříčí 31. Účastníkům (i rodičům) doporučujeme, aby dorazili ve sportovním oblečení. K převlečení bude možné využít šaten u tělocvičny.
Během akce bude otevřeno občerstvení u vrátnice na Poříčí 31. Děti dostanou v odměně pití 0,5l (př. Jupík, Kubík). Rodiče se mohou zapojit do pohybových aktivit s dětmi

Těšíme se na vás

V případě dotazů pište na vrbas@ped.muni.cz (do předmětu zprávy uveďte Sportovní den 2020)