Workshop NaPostdocVen - 24. září 2021, od 14:30 do cca 16:30

19. 9. 2021 Jana Veličková

Uvažujete o tom, že byste po ukončení svého Ph.D. studia chtěli pokračovat ve vědecké kariéře jako postdok na zahraniční instituci?
Zúčastněte se workshopu NaPostdocVen - 24. září 2021, od 14:30 do cca 16:30, v učebně č. 300 v budově bývalé Lékařské fakulty na Komenského nám.2.

Na workshopu se dozvíte:
☑️ jaké první kroky byste měli učinit k úspěšnému získání pozice postdoc v zahraničí,
☑️ jak postdoc funguje a co obnáší a
☑️ jak se na něj připravit.
Akce je primárně určena PhD studentům ve 2. - 3. ročníku, ale mohou se účastnit i studenti jiných ročníků (kapacita 35 lidí).

Na akci vystoupí a diskutovat budete moci s:

• Mgr. Martin Margold, Ph.D., Katedra fyzické geografie a geoekologie, PřF UK, postdoc 2013-2014 (Durham University a 2015-2018 University of Alberta)
  • Mgr. Adam Pecina, Ph.D., Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, postdoc 2018-2019 Istituto (Italiano di Tecnologia)
  • Ing. Mgr. Eliška Koňaříková, Ph.D., Fyziologický ústav AV ČR
  • Mgr. Ivana Kulhánová, Ph.D., Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje, PřF UK

Na workshop je nutné se předem registrovat zde