Workshop pro školitele - Jak na efektivní zpětnou vazbu ( 8. 6., 15:00 - 18:30)

10. 6. 2021 Jana Veličková

Workshop se bude zaměřovat na kvalitu a postup v dávání zpětné vazby. Součástí bude pár teoretických vstupů, avšak velká část setkání bude věnována tomu, abyste si principy a postupy, o kterých bude řeč, mohli prakticky vyzkoušet.

Na workshopu bude v průběhu také prostor pro sdílení vašich osobních zkušeností a tipů.

Workshop povede Mgr. Hana Vrtalová (MU) - lektorka na dvou fakultách Masarykovy univerzity (PřF a FF) a vedoucí úspěšného projektu Science slam (RMU). Ve své výuce se věnuje širokému spektru komunikačních dovedností od prezentování, přes improvizaci až po práci s konflikty. Pracuje se skupinami i jednotlivci a pomáhá jim hledat způsoby, jak se posunout v jejich komunikačních výzvách, ať už se jedná o příspěvek na konferenci nebo náročný rozhovor s žákem či studentem. Zvláštní místo mají u Hanky studenti a absolventi učitelských oborů, jejichž vzdělávání se dlouhodobě věnuje po metodické stránce a na Přírodovědecké fakultě pracuje na koncepci výuky budoucích učitelů.

V případě vašeho zájmu, prosím dejte vědět na tento email: jaskova@rect.muni.cz