Výstava projektu: Teď a Tady

Teď a Tady? Pro někoho běžná věc, pro nás zajímavé téma.

5. 6. 2024

10. 6. 2024

od 15:00 h

Teď a Tady? Pro někoho běžná věc, pro nás zajímavé téma.

Jsme skupina studentek oboru Sociální pedagogika a volný čas a v průběhu jara 2024 jsme vystavily 5 pláten na různých místech, která kolemjdoucí mohli zaplnit svými myšlenkami.

Jejich realita, teď a tady a různorodé myšlenky zůstaly na plátnech, která teď nabízíme k nahlédnutí všem, co budou mít zájem. Výstava pláten se ponese v duchu přítomnosti, do které Vás pozveme i kreativním workshopem. Přijďte s námi okusit realitu jiných ale i tu svoji!

10.6. v 15 hodin se na Vás budeme těšit v Galerii RUV v prostorách PdF Masarykovy Univerzity.

• 15.00 / Otevření výstavy
  • 15.30 / Přivítání a malé povídaní o projektu
  • 16.00 / Workshop*
  • 19.00 / Zakončení

*na workshop je nutno se předem registrovat na emailové adrese misahrabakova@seznam.cz

Workshop

Víte, jak se dnes máte? Pojďte se s námi zastavit a vykreslit se. K umění máme velmi blízko a tak Vás zveme, abyste se s námi přišli podívat sami do sebe. Čeká nás téma emocí, přítomnosti a čas, který věnujeme našemu tvořivému já.

Workshop se bude konat od 16:00 do 18:00 jako součást programu výstavy. Počet míst je omezen.

Své přihlášky prosím zašlete v podobě jméno, příjmení a počet osob na email misahrabakova@seznam.cz