MU přechází od 22. 11. 2021 do režimu žlutého semaforu

Krizový štáb MU rozhodl na základě zhoršující se epidemické situace o zavedení opatření, která jsou popsaná ve žlutém semaforu Masarykovy univerzity. Tato patření platí od pondělí 22. 11. 2021.

15. 11. 2021

Masarykova univerzita a Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity přechází od 22. 11. 2021 do režimu žlutého semaforu a platí opatření stanovená pro režim žlutého semaforu. Stanovená opatření najdete zde. Děkujeme za jejich dodržování.

Aktuální informace najdete na webových stránkách MU a na webových stránkách Pedagogické fakulty MU

Sledujte prosím také univerzitní e-mail, na který Vám mohou být zaslány důležité informace týkající se dalšího průběhu výuky.