Opatření v souvislosti s šířením nemoci COVID-19 od 18. 5. 2020

18. 5. 2020

• Studenti musí pro vstup do budov MUNI potvrdit čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.
  • I nadále platí povinnost používat ochranné prostředky dýchacích cest v budovách. Upravuje ji toto zvláštní opatření ministerstva zdravotnictví.
  • Při vstupu do budovy si vydesinfikujte ruce.
  • Během dne si důkladně myjte ruce mýdlem či dezinfekčním gelem.
  • Dodržujte bezpečný odstup (cca 2 metry).
  • Chodby a společné prostory nejsou určeny ke shromažďování osob, slouží jen k nezbytně nutnému pohybu.
  • Od 18. května do 30. září potrvá zkouškové období.
  • Pro všechny studenty platí, že mohou docházet na prezenční výuku, zkoušky či konzultace za přítomnosti nejvýše 15 studentů v jedné místnosti.
  • Ústřední knihovna PdF MU bude otevřena pro studenty a zaměstnance MU od pondělí 18. května 2020 v omezeném režimu.

Podrobné informace