Studující z PED MUNI uspěli ve vědecké odborné činnosti v didaktice matematiky

Studentky Evelyn Dobešová, Martina Křesťanová, Jitka Poslušná a student Robert Glézl úspěšně reprezentovali Katedru matematiky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity na 21. ročníku soutěže vysokoškoláků ve vědecké odborné činnosti v didaktice matematiky. Tentokrát se účastnici sešli v příjemném prostředí zámku v Kostelci nad Černými lesy. Prožili zde dva dny inspirací. Prezentovány byly kvalifikační práce zaměřené na celé spektrum učitelských oborů od mateřských škol po střední školy.

17. 6. 2024

Bez popisku

Vynikajících výsledků dosáhly studentky z oboru Učitelství pro mateřské školy a Učitelství pro 1. stupeň ZŠ:

Jitka Poslušná se umístila na druhém místě v kategorii Diplomové práce z didaktiky matematiky (MŠ a 1. stupeň ZŠ) se svou prací nazvanou „Projekt Školní výlet zaměřený na matematiku 1. stupně“, kterou vedla Mgr. Jitka Panáčová, Ph.D.

První místo v kategorii Bakalářské práce z didaktiky matematiky (MŠ a 1. stupeň ZŠ) získala Bc. Evelyn Dobešová za svou práci „Kniha jako nástroj rozvoje nejen matematické pregramotnosti“, vedenou PhDr. Evou Novákovou, Ph.D.

Oceněným blahopřejeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci.