Vyrazte do světa na partnerské univerzity

16. 12. 2020

Tuhle šanci
budeš mít možná
jednou za život.

Tak neseď doma a vyraz
s Pedagogickou fakultou MU do světa
na partnerské univerzity v USA, Číně, Rusku a na Taiwanu.

Událost na Facebooku

16. 12. 2020 ve 14:00

Připoj se na Facebook a poslechni si, jak se na těchto univerzitách studuje přímo od studentů, kteří v těchto destinacích už byli. Pak se dozvíš, jak probíhá výběrové řízení, a budeš se moct na vše o studiu na partnerských univerzitách zeptat.

Proč se připojit?

Dozvíš se info od těch nejpovolanějších – od studujících, kteří na tomto pobytu už byli. Navíc ti řekneme základní údaje o možnostech výjezdu na partnerské univerzity, o financování, o stipendiích, o užitečných kurzech, ale i o způsobu, jak se tento typ studijního pobytu vlastně přihlásit.

Výběrové řízení

Na tyto partnerské univerzity nabízíme přímá místa, výběrové řízení tedy proběhne přímo na PdF MU.

A o jaké školy se vlastně jedná?

Čína
EDU Hong Kong – jedno místo na jeden semestr a jeden náhradník (náhradník bude schválen v případě dostatečného množství finančních prostředků).

Taiwan
Chaoyang – tři místa na semestr podzim a dvě místa na semestr jaro.

USA
Juanita College – jedno místo na jeden semestr a jeden náhradník (náhradník bude schválen v případě dostatečného množství finančních prostředků).

USA
Edgewood College – jedno místo na jeden semestr.

Rusko
Udmurt – jedno místo na dva semestry.