Zrušení výuky na PED MUNI do 19. 9. 2024

Z důvodů předpokládaného vývoje povodňové situace v oblasti fakultních budov a na dalších místech v ČR ruší Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity veškerou výuku od dnešního dne do čtvrtka 19. 9. 2024.

13. 9. 2024

Zrušení výuky a omezení provozu budov

Z důvodů předpokládaného vývoje povodňové situace v oblasti fakultních budov a na dalších místech v ČR ruší Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity veškerou výuku od dnešního dne do čtvrtka 19. 9. 2024. V těchto dnech nebude na fakultě probíhat žádná výuka, a to ani online. Provoz fakultních budov bude v tuto dobu omezen. Úřední hodiny studijního oddělení jsou až do 19. 9. zrušeny, v jejich rozmezí je však možné kontaktovat studijní oddělení telefonicky a kdykoliv prostřednictvím e-mailu.

Pokud nebudeme informovat jinak, od pátku 20. 9. 2024 již bude veškerá výuka probíhat dle rozvrhu a bez omezení.

Provoz menzy

Výdej ve fakultní menze pro objednaná jídla bude probíhat ve dnech 16.–19. 9. 2024 bez omezení. Nabídka jídel bez objednání však bude omezena. Pokud v těchto dnech chcete oběd ve fakultní menze využít, doporučujeme si jídlo předem objednat.

Děkanské volno 24. 9. 2024 od 17:00

Děkanské volno, které bylo z důvodu setkání zaměstnanců fakulty vyhlášeno na 17. 9. 2024, je přesunuto na 24. 9. 2024 (od 17:00 do konce dne). V této době se výuka na fakultě nekoná.

Další informace

Další informace o aktuálních opatřeních na univerzitní úrovni (především omezení ubytování na kolejích) jsou dostupné zde. Sledujte prosím také průběžně informace na hlavní stránce fakulty.

Děkujeme za pochopení.