Cena prorektorky za excelentní výsledky v doktorském studiu pro Mgr. Evu Bumbálkovou, Ph.D.

prosinec 2023

Bez popisku

Cena prorektorky za excelentní výsledky v doktorském studiu pro Mgr. Evu Bumbálkovou, Ph.D.

Eva Bumbálková a její školitelka Kateřina Vlčková získaly cenu prorektorky pro výzkum a doktorské studium za excelentní výsledky v doktorském studiu na MUNI. Eva Bumbálková absolvovala na katedře pedagogiky pedagogické fakulty program Didaktika cizích jazyků. V rámci své práce studovala strategie používané při skládání jazykové zkoušky STANAG. Výstupy jejího výzkumu pomohou upravit výuku kurzů pro dané jazykové testy.

Z celého srdce gratulujeme!

Celý článek v Magazínu M